background image

لیوان دوجداره کاغذی

لیوان کاغذی دوجداره ۳۶۰ سی سی

فروش لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی یکی از محصولات کاغذی شرکت بهکام میباشد که بسیار در مراسم ها ، میهمانی ها ، جشن ها و همچنین در رستوران ها ، کافی شاپ ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد بسیار پرکاربرد برای انواع نوشیدنی های سرد و گرم است.« بهکام بهترین کیفیت را برای مشتریان عرضه میکند »

ادامه مطلب

لیوان کاغذی دوجداره ۲۲۵ سی سی

فروش لیوان کاغذی دوجداره ۲۲۵ سی سی محصولی بسیار شیک ، مدرن و لوکس برای انواع نوشیدنی های سرد و گرم و ... قابل استفاده برای محیط داخلی و بیرونی برای کافی شاپ ها ، هتل ها ،رستوران ها ، جشن ها و سایر مراسم مورد استفاده قرار میگیرد .

ادامه مطلب

فروش لیوان های کاغذی دوجداره در طرح ها و مدل های مختلف و اختصاصی که به سلیقه شما روی لیوان کاغذی چاپ می شود و با بهترین کیفیت به دست شما می رسد .

خرید   لیوان کاغذی دوجداره بهکام در طرح های متنوع

فروش   لیوان های کاغذی دوجداره در طرح ها و مدل های مختلف و اختصاصی که به سلیقه خود شما روی لیوان کاغذی چاپ می شود و با بهترین کیفیت به دست شما می رسد .

از محصولات پر فروش بهکام، طراحی و تولید لیوان های کاغذی دو جداره با کیفیت بالا است. برای استفاده بیرون بر انواع نوشیدنی های داغ از لیوان های کاغذی دوجداره استفاده می شود. با توجه به نیاز به محکم بودن و همچنین از دست ندادن دما در طی زمان استفاده، از لیوان های دوجداره کاغذی استفاده می شود. در تولید این لیوان های کاغذی از یک لایه کاروگیت یا همان کرکره ای استفاده می شود. این موضوع باعث می شود دمای نوشیدنی کمتر به دست مصرف کننده انتقال یابد، و همچنین از سرد شدن سریع نوشیدنی نیز جلوگیری می کند. استفاده از درب مخصوص این لیوان های دوجداره نیز باعث می شود حمل توسط مصرف کننده به راحتی صورت پذیرد. لیوان های دوجداره کاغذی بهکام با توجه به نوع نوشیدنی در سایزهای مختلف تولید می شود. از دیگر مزایای لیوان کاغذی دوجداره مرغوبیت کیفیت، استحکام، جذابیت بصری است که همین علل باعث شده است که مشتریان بهکام روز به روز از محصولات رضایت بیشتری را داشته باشند.