background image
مزیت تبلیغ با بهکام

مزیت تبلیغ با بهکام

امروزه لزوم تبلیغ برای صاحبان حرف و مشاغل امری بدیهی است. از فروشگاه کوچکی که مشتریان محدود محلی دارد تا شرکت چند ملیتی که مشتریانی در سراسر جهان دارد همگی برای شناساندن هرچه بهتر خود به مشتریانشان نیاز به تبلیغ درست دارند.
اما سوال اینجاست چه ابزار تبلیغی ؟ تیزرهای تلویزیونی ، نواهای رادیویی، بیلبوردهای شهری، تبلیغات در رسانه های مکتوب و جدیدا نیز تبلیغات در رسانه های مجازی و یا خرید هدایای تبلیغاتی؟
این روش ها همگی دارای مزایا و البته معایبی هستند که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد؛ 
اولا ؛ مهمترین هدف از تبلیغ - همانطورکه پیشتر نیز اشاره شد- شناساندن کالا یا خدمات ،  اقناع مشتری و ایجاد و جذب مشتری جدید است که متاسفانه با هرکدام از این روش های سنتی به بخشی از مخاطب می توان دست یافت و البته میزان اثر گذاری بر آنان نیز نسبی خواهد بود.
ثانیا" ؛ در تمامی روش های یاد شده امروزه هزینه های چند ده میلیونی و بیشتر ، امری بدیهی  و گریز ناپذیر است که طبعا" هر شخص یا شرکتی توان پرداخت آنرا ندارد. اما در چاپ برند خود بر ظروف کاغذی (( بهکام)) شما با هزینه ای بسیار کم به هدف خود می رسید. بنابراین ((بهکام )) همواره به شما پیشنهاد می کند؛ (( بیشتر از آنچه هزینه می کنید ، بدرخشید )).
ثالثا" ؛ استفاده از تمامی این روش ها موقتی بوده و شما مجازید برای دوره زمانی و مکانی محدودی از روش مورد نظر استفاده کنید. اما تبلیغ باظروف کاغذی(( بهکام )) این امکان را به شما می دهد که ؛
1- کالا و یا خدمات خود را به دقت . با جزئیات بر روی ظروف چاپ کنید و درواقع اطلاعات کلیدی و مهم مورد نظر خود را به مخاطب منتقل کنید.
2- دیدن یک بیلبورد شهری یا تیزر تلویزیونی و یا ... برای لحظه ای گذراست و مخاطب حتی اگر بخواهد ، ممکن است امکان بازگشت و مطالعه دقیق موضوع تبلیغی را نداشته باشد، ولی هنگامی که اطلاعات شما مثلا بر روی لیوان کاغذی چاپ و به مخاطب عرضه می شود، او فرصت نامحدود دارد که اطلاعات درج شده بر روی لیوان را مطالعه نموده و برروی آن دقت نماید. از این روست که از نظر (( بهکام )) چاپ بر روی ظروف کاغذی می تواند اثرگذاری به مراتب  بیشتری از یک مانیتور یا استند شهری و یا تیزر تلویزیونی داشته باشد. پس ؛ از این جهت است که شعار (( هر لیوان یک بیلبورد )) معنای خود را می یابد.

نظرات

می توانید نظر خود را در این قسمت وارد نماید.